Aktuali informacija

Kaip tinkamai naudotis medicinine kauke?

Daugėjant koronavirusu infekuotų žmonių, viešose vietose privaloma dėvėti medicinines kaukes. Ar visi žinome, kaip jas teisingai naudoti? 

 

Daugiau skaitykite čia.

Kaip karantino metu tvarkyti atliekas?

Aplinkos ministerija pateikia aiškias rekomendacijas, kaip koronaviruso plitimo grėsmės laikotarpiu saugiai tvarkyti komunalines atliekas, ypač tas, kurios buvo naudotos apsaugai. 

Daugiau skaitykite čia.

Kaip organizuoti šventes ar laidotuves?

Karantino metu organizuojant šeimos šventes svarbu nepamiršti rūpintis vieni kitų gerove – esant galimybei šventes rekomenduojama nukelti, o jeigu tai nepavyksta – atsakingai laikytis rekomendacijų.

Daugiau skaitykite čia.

Visos socialinės
paslaugos – internetu

Savivaldybė primena gyventojams,  kad prašymus daugeliui paslaugų, kurios teikia savivaldybės, galima užsakyti internetu. Ypatingai raginame gyventojus visus prašymus elektroniniu būdu teikti dabar, kai šalyje paskelbtas karantinas. Siekiant pažaboti koronaviruso plitimą, gyventojai aptarnaujami tik nuotoliniu būdu.

Daugiau skaitykite čia.

Informacija dėl techninės apžiūros tvarkos

Informuojame, kad atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą dėl karantino ir Žemės ūkio ministerijos įsakymą,  traktoriams, kuriems yra pasibaigusi arba pasibaigia techninė apžiūra po 2020 m. kovo 14 d., techninės apžiūros galiojimo laikas pratęstas laikotarpiui iki Lietuvos Respublikoje galios karantino režimas ir 2 mėn. po jo.

Daugiau skaitykite čia.

Negalios terminas bus pratęstas automatiškai

Jeigu karantino metu baigiasi Jums nustatytas neįgalumo ar darbingumo lygių arba specialiųjų poreikių terminas, į Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą (NDNT) kreiptis nereikia – negalios terminas bus pratęstas automatiškai iki karantino galiojimo pabaigos ir dar 30 kalendorinių dienų pasibaigus karantinui (nuo termino pasibaigimo dienos).

Daugiau skaitykite čia.